Op.Dr. Numan Ulay

                                                                                                                      

           İlk,orta ve lise eğitimimi Tarsus'ta tamamladım.Tarsus Lİsesini iyi bir başarıyla bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım.1985 yılında tıp fakültesi maceram başlamış oldu.İlk bir yıl İngilizce hazırlık yılı ve altı yılı tıp eğitimi olarak 1992 yılında tıp fakültesini bitirdim ve Tıp Doktoru ünvanını aldım.Aynı yıl girdiğim ilk TUS 'da (tıpta uzmanlık sınavı) Ankara Doktor Zekai Tahir Burak kadın hastalıkları hastanesi ve Doğumevi 'ni kazandım.

1993—1997 yılları arasında kadın hastalıkları ve doğum ihtisasımı tamamlayarak 1997 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak mezun oldum.

1997—1999 yılları arasında gölcük askeri hastanesi nde askerlik görevimi yaptım askerlik görevim bittikten sonra gölcük devlet hastanesi nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak göreve başladım. Bu sırada özel muayenehane işlettim.2005 yılında Gölcük'te beraber çalıştığımız doktor arkadaşlarla birlikte bir tıp merkezi kurduk daha sonraki yıllarda tıp merkezini büyüterek özel hastaneye dönüştürdük.Halen hastanemizin hem yönetim kurulu üyeliğini hem de kadın doğum doktoru görevini devam ettirmekdeyim.